Ürünler

  Sentinel Bulut Hizmetleri

Thales’in endüstride kendini kanıtlamış olan yazılım lisanslama ve yetkilendirme yönetimindeki deneyimini bulut-tabanlı kullanabilirsiniz. Şirketin 30 yılı aşkın deneyimi ile oluşturulmuş, bulut hizmet sunumunun tüm eşsiz gereksinimlerini desteklemek üzere kurulan Sentinel Bulut Hizmetleri, sektörde SaaS Yönetimi ve bulut-tabanlı yazılım ürünlerinden para kazanma için eksiksiz ve kanıtlanmış tek çözümdür.

Sentinel Lisans Geliştirme Seti (License Development Kit), yazılım ve fikri mülkiyet (Intellectual Property) haklarının korunması özelliklerini, Thales’in yetki yönetimi sistemi olan Sentinel EMS’in web tabanlı lisans yönetimi özellikleriyle eşleştiren kapsamlı bir yazılım değerlendirme çözümüdür. Sentinel LDK ayrıca en iyi üç koruma türünü, Sentinel HL, Sentinel SL ve Sentinel CL’yi de içermektedir. Bu sayede bir defa koruduğunuz yazılım ürünlerinizi ister fiziksel kutular içerisinde müşterilerinize gönderin, isterseniz internet üzerinden indirilerek kullanım sunun, isterseniz de ürününüzü bulut üzerinde bir hizmet olarak sunabilirsiniz.

Sentinel RMS

Sentinel RMS, yazılım ve teknoloji üreticilerine, uygulamalarının nasıl dağıtıldığı ve kullanıldığı konusunda denetim ve görünürlük sağlayan sağlam bir lisans kontrol çözümü sunmaktadır. Ölçeklenebilir ve esnek lisans yönetimine odaklanan RMS, orta ve büyük ölçekli kurumsal ortamlar için geliştirilen uygulamalar için idealdir. RMS’in uygulanması, ürünlerinizi yönettiğiniz şartları ve koşulları yerine getirmek için yazılım lisans sözleşmelerine bağlanır. Ürünlerin kopyalanma riskini azaltmanın yanı sıra RMS, ürünlerinizi esnek fiyatlarla paketlemek için çeşitli lisanslama modelleri sunmanıza da olanak tanır. Thales’in kurumsal Web-tabanlı yönetim sistemi olan Sentinel EMS ile birleştirildiğinde Sentinel RMS, lisans yönetimi ve yazılım lisansının uygulanması için çok güçlü bir çözüm sunmaktadır.

 

Sentinel Gömülü Çözümler

Thales, ağ cihazları ve tıbbi cihazlardan, mobil telefonlara ve endüstriyel otomasyon cihazlarına kadar her türlü donanım birimi için gömülü yazılım ürünlerini güvenli bir şekilde yönetmek için özel olarak hazırlanmış çeşitli çözümler sunmaktadır. Sentinel Gömülü Yazılım çözümleri, donanım üreticilerine ürünlerini müdahale ve ters mühendislikten korumak için ihtiyaç duydukları tüm araçları ve ayrıca karlılığı en üst düzeye çıkarmak için tamamen yeni bir çözüm serisi sunmaktadır.

Sentinel HL Kilit Birimleri (Dongle)

Sentinel HL kilitleri, mevcut Sentinel HASP HL ​​ve Sentinel SuperPro uygulamalarıyla geriye dönük olarak uyumluluğunu sürdürürken yeni ve çağdaş bir tasarım ve yeni nesil yazılım lisanslama çözümü Sentinel LDK’dan tam olarak yararlanmanıza olanak tanır.