SL

Sentinel SL

Yazılım-tabanlı koruma ve lisanslama

Benzersiz Çapraz Kilitleme Teknolojisine sahip olan Sentinel LDK, tek bir işlem ile hem donanım (USB dongle’lar) hem de yazılım tabanlı koruma ve lisanslama sunabilen çözümdür.

Sentinel LDK, satıcıların işletme gereksinimlerine göre uygun uygulama düzeyini seçmesine olanak tanıyan çeşitli donanım ve yazılım tabanlı koruma anahtarlarına sahiptir.

Yazılım-tabanlı korumanın yararları:

  • Ürünün bir donanım anahtarı ile korunmasının mümkün olmadığı ortamlar için güçlü bir yazılım tabanlı kopyalama koruması sunar.

  • Yazılımınızı internet üzerinden satmanıza olanak tanıyan Elektronik Yazılım Dağıtımını destekler.

  • Aktivasyon anında gerçekleşmektedir. Son kullanıcılar yazılımı indirebilir ve tamamen lisanslı işlevleriyle hemen kullanmaya başlayabilir.

  • Son kullanıcılar ile çevrimiçi bağlantı sayesinde isterseniz pazarlama amaçları için son kullanıcı kullanım istatistiklerini toplamanızı sağlar.

Sentinel SL

Sentinel SL Platformu

Sentinel SL, son kullanıcının bilgisayarı üzerine kurulmuş ve depolanmış bir sanal koruma anahtarıdır. Sentinel HASP HL ​​koruma teknolojisine dayanan Sentinel HASP SL, mevcut en güçlü yazılım tabanlı güvenlik sağlamaktadır. Sentinel HASP SL, yazılım telif hakları ve fikri mülkiyet haklarını korurken, Elektronik Yazılım Dağıtımının (ESD) pazara çıkma süresini ve operasyonel maliyetleri düşürmesini sağlayarak çeşitli esnek lisans seçeneklerini de kullanabilmenizi sağlar.

Sentinel SL ile Ürünlerin Aktivasyonu

Yazılım tabanlı Ürün Etkinleştirme seçildiğinde, yazılım tek bir İnternet işlemi yapıldıktan sonra hemen kullanılabilir. Son kullanıcı yazılım tedarikçisinin sağladığı benzersiz bir Ürün Anahtarı’nı uzak bir Sentinel LDK EMS Sunucusuna iletir ve lisans koşullarını içeren bir Sentinel SL koruma anahtarı sunucu tarafından gönderilerek  son kullanıcının PC’sine yüklenir ve yazılım etkinleştirilir. Sentinel LDK’ya dahil olan Sentinel EMS API, ERP veya CRM gibi arka uç sistemlerinizle entegrasyon sağlar.

Sentinel SL Activation

Sentinel SL – Kullanıcılar

  • Son kullanıcının makinesinde bir Run-Time Environment kurulumuna gerek yoktur.

  • Hedef makine üzerindeki son kullanıcının yönetici haklarına bakılmaksızın otomatik kurulumlara izin verir

  • Toplu dağıtımla ilgili olarak herhangi bir gecikmeyi veya ek yükü azaltır.